ELSIS TS - Thomas Gimbutas
Čeprav s podjetjem AMES še ne delamo dolgo, pa smo navdušeni nad kakovostjo, enostavnostjo uporabe in stabilnostjo AMES-ovih izdelk
Zelo smo zadovoljni s storitvami, ki nam jih priskrbi osebje(hiter odziv na zahteve, tehnična podpora, usposabljanje).
Omeniti moramo še njihovo sodelovanje in skrb za stranke saj upoštevanjo vse naše zahteve glede funkcionalnosti izdelkov. Če povzamem - želimo priporočiti AMES-ove izdelke/storitve vsem organizacijam ali končnim kupcem s potrebami, kot so naše. Iščemo tudi možnosti, da naprej predlagamo AMES-ove izdelke v prihodnosti.
Yours sincerely,
Thomas Gimbutas
Projects Manager
JSC "ELSIS TS"
Lithuania
za več informacij

S podjetjem AMES sodelujemo že več kot desetletje in so korekten partner, ki skrbi, da njihova vgrajena oprema deluje brezhibno, nudi strokovno podporo in vedno sledi željam po nadgradnji sistema.
Cinkarna Celje, d.d.
Bernarda Podgoršek Kovač
vodja službe za varstvo okolja